logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Вечір-реквієм "Людської пам'яті мости"


Опубліковано Вт, 28 Листопада 2017 в 11:53


       25 листопада  по всій Україні відбулися національні пам’ятні заходи до до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

       27 листопада 2017 року вшанували хвилиною мовчання загиблих від страшного геноциду українського народу та запалили свічки пам’яті також і в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей».

        На вечір-реквієм «Людської пам’яті мости», організований і проведений учнями 10-В класу під керівництвом вихователя Кіянової Тетяни Миколаївни, зібралися усі ліцеїсти та педагоги.

         Юнаки-десятикласники допомогли пригадати страшні болючі сторінки історії 1932-1933 років - геноцид проти українського народу, - які у пам’яті кожного закарбувались як скорботна дата, біль і сум за померлими від штучного масового голоду, організованого керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР.

         Під час заходу переглянули документальні відеоролики, шоковані страшною статистикою померлих від голоду і кинутих напризволяще, доведених до відчаю й канібалізму. Це так боляче і жахливо, образливо до сліз.

         Ми пам’ятаємо й ніколи не забудемо цього великого горя і страждань нашого народу. Натомість віримо, що на шляху до своєї волі, незалежності та розвитку станемо сильнішими, могутнішими і все у нас буде добре.