logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Вертеп "Січового колегіуму" у гостях "Козацького ліцею"


Опубліковано Вт, 16 Січня 2018 в 15:05


       Вражають своєю різноманітністю та колоритом українські народні свята зимового циклу: вечорниці на Андрія, День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Щедрий вечір та Маланки, ну і, звичайно ж, Водохреща як завершальний етап зимових святкувань.

     До відродження народних звичаїв і обрядів активно взялися вихованці вокального гуртка «Березіль» Запорізької школи-інтернату «Січовий колегіум» за підтримки директора Єршової Валентини Омелянівни.

       Юнаки та дівчата, мандруючи від одного навчального закладу до іншого з цікавим театралізованим дійством, вітали усіх із новорічно-різдвяними святами.

     15 січня 2018 року колегіанти завітали з фрагментом обряду «Зимові святки» й до Запорізької  школи-інтернату «Козацький ліцей».

      У актовій залі навчального закладу юних артистів зустрічали маленькі ліцеїсти. Учасники «живого» вертепу співали зимові обрядові пісні під акомпанемент баяніста Козакова Анатолія Петровича.

       Гармонійно поєднувалась музика зі співом. Багатоголосся під час виконання народних пісень, коли одночасно голоси співаків то розходились, то зливались в унісон, викликало щире захоплення як у дітей, так і в дорослих.

       Також гості колядували, прославляли новий рік, щедрували. Цікавим було виконання елементу різдвяно-новорічного обряду «Коза». Хлопці засівали, бажаючи усім щастя та здоров’я на довгі літа. Торбину засівальників директор «Козацького ліцею» Губіна Оксана Олександрівна наповнила подарунками.

      Глядачі подякували артистам за блискучий виступ, за чудову атмосферу свята, за відтворення українських народних звичаїв і традицій.

      Гучними оплесками провели артистів із зали.

     Дякуємо педагогам-професіоналам Олійник Ользі Сергіївні та Усенко Галині Сергіївні за підготовку чудового виступу талановитих артистів на досить високому рівні.