logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Весело відсвяткували Хелловін


Опубліковано Нд, 29 Жовтня 2017 в 18:46


       Важко знайти хоча б одну молоду людину, яка є байдужою до популярного сучасного свята – Хелловіну. Кожна країна має свої особливості й традиції його святкування. Полюбляють День Всіх Святих і в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей».

       З 25 по 27 жовтня 2017 року до свята «Хелловін по-українськи» діяла тематична виставка гарбузових композицій, виробів з різних овочів та фруктів у поєднанні з природними матеріалами, підготовлена учнями 3-11 класів, їхніми батьками та вихователями.

       Також 25 жовтня представники осередку "Волонтерство" спільно з керівництвом Великої козацької Ради дитячо-юнацької організації "КІШ" "Козацького ліцею" організували і самостійно провели тематичну дискотеку до свята Хелловіну для учнів 5-11 класів.

        Самостійно задекорували фотозону, розробили сценарій, зробили скриньки для голосування за Короля та Королеву хелловінської вечірки, провели дискотеку, а потім підрахували голоси та нагородили переможців спеціальними призами-подарунками.

        Учасники заходу - близько 160 учнів та 14 вихователів. Більшість ліцеїстів дотримались дрес-коду і дискотека була надзвичайно яскравою та багатою на цікаві чудернацькі образи.

         Особливі слова подяки - головному бунчужному осередку «Традиції і творчість», ді-джею Осипенку Олександру та головній обозній осередку «Затишок і комфорт» Мещеряковій Катерині.

         Дякуємо за драйвові емоції та магічну атмосферність свята.