logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ДИСТРИКТАЛЬНОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ "РОТАРІ ДЛЯ УКРАЇНИ"


Опубліковано Вт, 17 Жовтня 2023 в 12:57


   14 жовтня 2023 року у просторі подій Respect міста Запоріжжя відбулася церемонія нагородження за підсумками Дистриктального конкурсу малюнків «Ротарі для України», що був присвячений Дню Незалежності України.

   Ротарі Клуб «Запоріжжя-Хортиця» для обдарованих юних учасників конкурсу – учнів Запорізького Козацького ліцею та представників Інтеракт клубу «Запоріжжя-Хортиця» підготував подарунки: канцелярське приладдя та солодощі.

   Переможниця конкурсу малюнків «Ротарі для України» на Всеукраїнському рівні (ІІ місце) Альбіна Коваленко отримала також подарунок від губернатора Дистрикту 2232 Мирона Угрина – рюкзак бренда Діснея та набір для творчості.

   За сприяння запорізьких ротарійців після нагородження творча молодь мала можливість побувати на комедії-терапії «Чоловік та жінки» від режисера й чудового актора Геннадія Широченка.

   Виставу презентувала Студія театрального мистецтва Performance. До речі, одну з головних ролей у комедії виконувала талановита юна актриса Катерина Галустян, що є президенткою Ротаракту «Запоріжжя».