logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДБУЛАСЯ Х ЛІТНЯ УПРАВЛІНСЬКА ШКОЛА "ЗАКАРПАТТЯ - 2019"


Опубліковано Пн, 24 Червня 2019 в 21:25


   З 17 по 22 червня 2019 року тиждень був надзвичайно насиченим. Х літня управлінська школа «Закарпаття – 2019» завершилася.

   Зібрався освітянський бомонд із багатьох областей України. Запорізький край представляли «Козацький ліцей», «Січовий колегіум» і Мелітопольський ліцей-інтернат.

   Побували на лекціях, тренінгах із STEM освіти та управлінської діяльності. Відвідали провідні Ужгородські гімназії (лінгвістичну та класичну), де досвідом своєї роботи поділилися директори освітніх закладів.

   Окрім навчання, було багато екскурсій і мандрівок у цікаві історичні та курортні зони Закарпаття. Від купання у мінеральних і термальних карпатських джерелах взагалі отримали неймовірне задоволення.

   Завершилося навчання урочистим врученням Сертифікатів.

   Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» пишається співпрацею з Асоціацією «Відроджені гімназії України». Щиро дякуємо президенту Асоціації - пану Ярославу Турянсьому та чарівній віце-президенту - пані Тетяні Жорницькій за цікавий досвід, за прекрасно організований на високому рівні відпочинок та щире спілкування у колі друзів.