logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДБУЛОСЯ ОБЛАСНЕ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ "ПАТРІОТИЗМ І ВОЛОНТЕРСТВО: ШЛЯХАМИ ПЕРЕМОГИ"


Опубліковано Пн, 5 Грудня 2022 в 19:27


   2 грудня 2022 року на базі Запорізької обласної бібліотеки відбулося Обласне засідання круглого столу на тему «Патріотизм і волонтерство: шляхами перемоги» у змішаному форматі (очно та онлайн).

   Організатори заходу – комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради та Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека.

   Говорили про організацію волонтерського руху на Запоріжжі як прояв єдності українського народу в боротьбі з російською агресією.

   Цікавими і змістовними були виступи доброчинників, серед яких представники влади та правоохоронних органів, професори та науковці, студенти, представники козацької спільноти та Асоціації національних меншин Запорізької області, координатори волонтерського руху й освітяни.

   Активною учасницею круглого столу стала Юлія Філоненко, педагог-організатор комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради, яка розказала про початок своєї тренерської роботи як координатора волонтерського руху в закладі освіти та поділилася досвідом благодійної і волонтерської діяльності ліцею, зауваживши, що для успішної реалізації добрих справ важливою є співпраця з іншими організаціями та установами.

   На завершальному етапі зустрічі домовилися про подальшу співпрацю та визначилися з напрямками роботи.

   Впевнено разом ідемо до Перемоги!