logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДБУЛОСЯ СВЯТО "УКРАЇНА ВИШИВАНА В МОЇМ СЕРЦІ НАЗАВЖДИ" З НАГОДИ ДНЯ ВИШИВАНКИ


Опубліковано Пт, 19 Травня 2023 в 17:19


   18 травня 2023 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулося масштабне обласне свято «Україна вишивана в моїм серці назавжди» з нагоди Дня вишиванки.

   На святі вишиванки зібралися учні, батьки, педагоги закладу освіти. Завітали також поважні гості: голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Юрій Малашко; голова Запорізької обласної ради Олена Жук; заступник голови облради Владислав Куценко; депутати обласної ради; воїн-захисник, кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня Максим Кордупа, який ще з 2014 року боронить нашу країну від окупантів.

   Гості привітали усіх присутніх з Днем вишиванки, адже це свято, яке покликане зберегти наші споконвічні народні традиції, воно об’єднує українську націю.

   Під час урочистого відкриття заходу порадували неймовірними творчими виступами вихованці «Народного художнього колективу» – ансамбль народного танцю «Вихиляс», студія вокальної майстерності «Дзвінкі голоси», вокально-хореографічна студія «Чайка» Закладу позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради, а також юні танцюристи «Зразкового художнього колективу» гуртка народного танцю «Чарівний чобіток» комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

   Особливе захоплення у присутніх на святі викликав показовий виступ театру козацького бою «Запорозький Спас».

   Яскравим і динамічним був танцювальний флешмоб «Україна-вишиванка» вихованців Козацького ліцею.

   Жодне свято не обходиться без приємних несподіванок та сюрпризів –

   На День вишиванки до закладу освіти завітав також Пес Патрон зі своїми друзями. Діти та дорослі були в захваті!

   Але на цьому свято не завершилося! Адже на дітей чекав Квест у Країну сонячних мрій та дозвілля, який підготували Запорізькі обласні центри позашкільної освіти: туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, художньо-естетичної творчості учнівської молоді, науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані», еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Діти та молодь взяли участь у численних майстер-класах. Було цікаво і пізнавально.

   Залишили свої побажання для наших героїчних Збройних Сил України на синьо-жовтому прапорі, який передадуть захисникам Запорізького краю.

   «Вишиванка – генетичний код нашої хороброї нації. Вишиванка – це наша культура, історія, ідентичність».

   Дякуємо Захисникам і Захисницям за можливість відзначати свято разом у колі рідних та друзів.

   З Днем вишиванки, Україно!

 

      

      

Більше світлин за посиланням: СВЯТО «УКРАЇНА ВИШИВАНА В МОЇМ СЕРЦІ НАЗАВЖДИ» З НАГОДИ ДНЯ ВИШИВАНКИ