logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Відбулося засідання Методичного об'єднання вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці) Дніпровського району


Опубліковано Ср, 31 Жовтня 2018 в 08:53


    29 жовтня 2018 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці) Дніпровського району.

    Вчитель трудового навчання «Козацького ліцею» Лаврищева Світлана Федорівна підготувала й провела для учасників засідання пізнавальний майстер-клас на тему «Цікавинки у в’язанні гачком та спицями».

   Творчі педагоги взяли активну участь у роботі. Вчителі із задоволенням виконували завдання, обмінялися своїми думками та ідеями. Переглянули також тематичні відеоролики.

   Запропоновані майстринею «Козацького ліцею» ексклюзивні варіанти пров’язування деяких візерунків безперечно стануть у пригоді для проведення уроків трудового навчання в освітніх закладах.

   Загалом засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання Дніпровського району завжди проходять у нетрадиційних формах, тому є конструктивними та надзвичайно цікавими. Майстер-клас із різних технік в’язання від креативного вчителя Світлани Федорівни не став винятком.