logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ ВІД АНСАМБЛЮ "ЗАПОРОЖЦІ"


Опубліковано Чт, 25 Травня 2023 в 11:01


   23 травня стало символом незламності української нації, символом тих, хто боровся і бореться за волю, самостійну соборну Українську державу.

   У цей день з нагоди свята величі духу українських воїнів у Запорозькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбувся благодійний концерт до Дня Героїв від Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці».

   Артисти вражали яскравим різноманітним репертуаром, що складався з кращих творів патріотичної класики та шедеврів українських сучасних композиторів, перлин народної творчості. Гармонійне поєднання вокально-хореографічних композицій, народні танці – усе це справило неймовірне враження на глядачів: учнів, батьків, педагогів та усіх працівників закладу освіти.

   Ансамбль «Запорожці» – це професіонали-віртуози, гордість Запорізького краю, що робить великий внесок у реалізацію ідеї національного відродження України та розвиток музичного мистецтва країни.

   Козацький ліцей висловлює щирі слова вдячності та своє захоплення всьому творчому колективу ансамблю під керівництвом заслуженого артиста України Сергія Черногора.

   Дякуємо генеральному директору Запорізької обласної філармонії, заслуженій працівниці культури України Ірині Конаревій за організацію та сприяння у проведенні патріотичного заходу до Дня Героїв. Цінуємо нашу співпрацю.

   Щира вдячність та пошана тим, хто стояв та стоїть на захисті територіальної цілісності та свободи нашої держави.

   Нехай буде злагода та Мир над Україною! Добробуту нам і процвітання!