logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДБУВСЯ МІСЯЧНИК ПРОФОРІЄНТАЦІЇ


Опубліковано Вт, 9 Квітня 2024 в 13:54


Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися — віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає здібностям, покликанню, знанням, потенціалу.

З цією метою у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» традиційно проводиться Місячник профорієнтації.

У межах проведення Місячника відбулися тематичні зустрічі здобувачів освіти 11-х класів з представниками вищих навчальних закладів. 

29 лютого 2024 року до майбутніх випускників завітала психолог підрозділу поліції м. Запоріжжя Крат Тетяна Олександрівна, яка розповіла про Національну академію внутрішніх справ України. Молодь мала можливість більш детально дізнатися про вступні випробування, порядок відбору та прийому на навчання.

19 березня заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доктор фармацевтичних наук Бурлака Богдан Сергійович провів онлайн-зустріч «День відкритих дверей у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті». Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з історією університету, особливостями навчання, а також мали змогу дізнатися інформацію про умови вступу до ВНЗ.

Наймолодші здобувачі освіти також не залишилися без уваги.

20 березня для учнів 5-х класів було проведено профорієнтаційну гру «Подорож у світ професій», мета якої – актуалізувати знання про професії, створити умови для прояву творчого й інтелектуального потенціалу ліцеїстів, розвивати комунікативні здібності учнів.

Вибір професії – важливий крок у доросле життя.