logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДБУВСЯ ЗАХІД ДЛЯ ДІТЕЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ "ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ РАЗОМ"


Опубліковано Ср, 8 Березня 2023 в 11:00


   5 березня 2023 року на базі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» відбувся захід «Давайте творити разом» для дітей військових, які хоробро боронять і боронили ціною власного життя нашу землю від російських загарбників.

   Організатори заходу – Ротарі Клуб «Запоріжжя-Хортиця», Інтеракт клуб «Запоріжжя-Хортиця», Козацький

 ліцей та благодійний фонд «Карітас Запоріжжя», що підготували для малечі подорож у світ творчості та мистецтва.

    Під час урочистого відкриття хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв…

   Об’єднавшись у команди, діти відправилися у мандрівку. Дізнатися одне про одного на тренінгу «Давайте знайомитися» учасникам допоміг креативний педагог Ігнат Здоровецький зі своєю чарівною помічницею Анастасією. Взяли участь у майстер-класах із виготовлення патріотичних прикрас від працівниці ліцею Ольги Палій, а також стали глядачами та учасниками майстер-класу зі змішаних видів боротьби від Федерації змішаних єдиноборств ММА в Запорізькій області. Відвідали локації від майстринь на чолі з Іриною Федорченко із благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» – «Творимо і витворяємо», «Арттерапія» і «Танцюють усі», де кожен та кожна активно долучилися до творчого процесу: займалися рукоділлям, малювали й танцювали. Обличчя дітей розмальовували аквагримом.

   Свої мрії діти та молодь фронтового Запоріжжя відобразили на полотні візуалізації бажань «Разом до Перемоги».

   Під час подорожі-квесту діти знайшли нових друзів, навчилися роботи прикраси власними руками, потанцювали та розважилися.  

   Захід завершився на подвір’ї освітнього закладу запальним флешмобом від команди учнів і учениць-волонтерів Козацького ліцею.

   Діти скуштували солодку вату й піцу, отримали іграшки та спеціальні подарунки від партнерів і меценатів дійства, а саме: Ротарі Клубу «Запоріжжя-Хортиця», Blau-Gelbes Kreuz, Svitlo, благодійних фондів «Вільне Запоріжжя», «Дій Заради Добра», «Джерело Єдності», «ЯрославКО», «Карітас Запоріжжя» та Академії ММА.

   Щиро вдячні усім організаторам цього заходу.

   Підтримуємо наших титанів-захисників і захисниць, які ціною власного життя бережуть усіх нас та з кожним днем наближають Перемогу!

   Нехай мрії дітей та кожного українця здійсняться! Усім міцного здоров’я! Миру!

   Слава усім Героям України!

   Слава Україні!