logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Відзначили День Гідності та Свободи


Опубліковано Ср, 22 Листопада 2017 в 11:51


      21 листопада - пам’ятна дата для нашої країни та кожного свідомого українця. Цього дня відзначають День Гідності та Свободи.

       Учнівський і педагогічний колективи Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» 21 листопада 2017 року  вшанували мужність і патріотизм громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України, на урочистому вечорі-реквіємі «Пам’яті героїв Майдану та Революції Гідності присвячується…».

       Захід організували й провели учні 9-Б класу під керівництвом вихователя Чудінової Галини Іванівни.

       Ведучим Новікову Олегу та Андрющенко Діані вдалося повністю передати атмосферу урочистого пам’ятного вечора. Ліцеїсти переглянули відеоролики подій, які відбувалися на Майдані 2014 року. Зворушливо декламували поезії учні-читці. Проникливим був вірш «Вони боролися за нас» у виконанні Ратоша Данила.

      Переглянули відео «Присвячується воїнам АТО» і вшанували загиблих героїв Майдану хвилиною мовчання.

      Вечір-реквієм був досить зворушливим. Урочистий захід допоміг пригадати доленосні події в Україні 2014 року та усвідомити почуття відповідальності, гідності, патріотизму й любові до свого народу та рідної Батьківщини.

       Також протягом тижня в «Козацькому ліцеї» діє фотовиставка до Дня Гідності та Свободи. Свої фотороботи представили учні спільно з класними керівниками й вихователями. Кожен підійшов до участі в цьому проекті по-різному: одні проявили творчий підхід до створення світлин з відображенням найщиріших почуттів та переживань, інші представили широкому загалу фотокартки з батьками, які є ветеранами й воїнами АТО, а також презентували фотографії з Майдану та Революції Гідності.

         Тож пам'ятаймо свою історію та будьмо гідними громадянами своєї України.