logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ


Опубліковано Пт, 27 Жовтня 2023 в 15:23


   Мова одна з ознак цивілізованості держави. Тільки ОДНА мова може об'єднати людей і перетворити в єдине суспільство, високорозвинену націю.

   2023 року у зв'язку з переходом Православної церкви України на новоюліанський календар день пам'яті преподобного Нестора-літописця, з якого починається писемна українська мова, відзначають 27 жовтня. Тому президент Володимир Зеленський підписав указ №455/2023 про перенесення дати святкування Дня української писемності та мови також на 27 жовтня.

   Учні та учениці Запорізького Козацького ліцею у межах відзначення Дня української писемності та мови долучилися до тематичного онлайн-флешмобу  «З’єднані мовою» від Запорізького обласного центру туризму.

   Поділилися своїми віршами, малюнками та відео, розказавши про важливість використання рідної мови у повсякденному житті, навчанні, творчості!

   У бібліотеці закладу освіти розпочала діяти  книжкова виставка-експозиція «У мові моїй краса й неповторність». Юні ліцеїсти завітали на виставку та мали можливість познайомитися з останніми літературними бібліотечними цікавинками.

   За традицією також долучилися разом із українцями з усіх куточків світу до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

   Мова важлива! Мова єднає! 

   Учіть рідну мову! Говоріть українською! Бережіть її, удосконалюйте та популяризуйте!

 Фотозвіт за посиланням: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ