logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Відзначили День української вишиванки


Опубліковано Пт, 19 Травня 2017 в 12:59


         18 травня 2017 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради учні, вчителі, вихователі та батьки відзначали День української вишиванки.

         Свято допомогло віртуально відправитись у світ вишивального мистецтва: звучали тематичні пісні «Два кольори», «Ой рушник-рушничок», «А сорочка мамина», дівчатка з хореографічного ансамблю «Сузір’я» познайомили усіх з різними техніками та стилями вишивки на рушниках, влаштували між класами показ мод з демонстрацією найкращих вишиванок, дефілюючи в українському національному вбранні.

         Досить професійно передав почуття та емоції у своєму монолозі юний актор-початківець Ратош Данило із 8-Б класу. Він представив глядачам театралізований уривок з кіноповісті Олександра Довженка «Земля».

         Хоч погода трішечки чомусь насупилась і сонечко сховалось, але від цвітіння квітів на вишиванках настрій ліцеїстів був піднесеним та святковим.

         Усім добре відоме народне прислів'я: «Без верби і калини нема України». Вже вкотре усі переконуємось: «І без вишиванки».