logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Відзначили День Землі


Опубліковано Ср, 25 Квітня 2018 в 14:58


    22 квітня – Міжнародний день Землі, який щороку відзначають люди по всій планеті.

   Уся родина Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» активно долучилася до святкування Дня Землі.

    23 квітня 2018 року кандидаткою на посаду голови дитячо-юнацької організації «КІШ» освітнього закладу Бєловою Сніжаною і творчою ініціативною групою ліцеїстів було організовано тематичний захід «Краса і багатство зеленої планети залежить від нас!». У рамках свята провели також конкурс відеороликів «Екомозаїка».

    Закликаючи усіх звернути увагу на екологічні проблеми сьогодення і спільними зусиллями берегти зелену планету, учні 8-Б класу презентували свою роботу над проектом «Верхня Хортиця: великі проблеми малої річки», де не словом, а ділом зробили великий внесок у справу захисту навколишнього середовища.

   Учні «Козацького ліцею» провели екологічну акцію «Збережемо джерела чистими», під час якої прибрали невелику ділянку берега річки Дніпра, зібрали поліетиленові пакети, пластикове сміття та ін.

   У рамках місячника екології «Я і Природа» та в процесі роботи над унікальним проектом «Козацька валеологія» по створенню екологічної стежини на території ліцею висадили калину, малину та саджанці вишні.

   Досить активно і жваво працювали на подвір’ї школи-інтернату учасники першої весняної толоки: учні та педагоги прибирали й висаджували кущі троянд, молоденькі саджанці дерев.

   24 квітня після уроків посипались діти, мов горох, на вулицю -  розпочався конкурс малюнків на асфальті «Земле, ти наш дім!». До конкурсу долучилися також вчителі та вихователі. Робота кипіла. Кожен намагався виділитись оригінальністю і яскравістю намальованих шедеврів, але експертна спілка переможцями конкурсу визначила учнів 5-А класу. ІІ місце посіла творча група 4-Г класу, а ІІІ – учні 3-Б класу. Вітаємо найкращих!

   Отак насичено, корисно і цікаво проходили заходи до дня Землі в «Козацькому ліцеї».

    Бережіть свій дім, зелену планету, навколишнє середовище, бо саме від гармонії з природою залежить наше здоров’я, самопочуття та успіх.