logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Виховний захід, присвячений Дню визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників


Опубліковано Ср, 18 Жовтня 2017 в 10:24


       17 жовтня 2017 року учнями 8-А та 8-Б класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради під керівництвом вихователів Степанової Зінаїди Олександрівни й Дворко Валентини Семенівни було організовано та проведено для учнів 3-11 класів виховний захід, присвячений Дню визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.

       Ведучі Бєлова Сніжана й Ольхова Вікторія допомогли пригадати початок окупації Запорізької області фашистськими військами, розповіли про створення німцями Запорізького плацдарму – Східного валу, про те, як важко було прорвати ворожу оборону, але при вирішальному наступі наших військ в ніч з 13 на 14 жовтня 1943 року завдали потужного удару і визволили місто Запоріжжя.

       Виступ дітей супроводжувався тематичними відеосюжетами, уривками з фільму «Я-Хортиця».

       Глядачі та слухачі дізнались багато нового про славний подвиг воїнів-земляків під час оборони Запоріжжя в роки Другої Світової війни. Пишаємось перемогою сміливців-героїв та щиро віримо у світле майбутнє і мир на рідній землі.