logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Військово-патріотична гра "Супер Джура -2017"


Опубліковано Чт, 18 Травня 2017 в 19:23


        17 травня 2017 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради керівником військово-патріотичного гуртка «Джура» Ситником Олегом Володимировичем та вчителем захисту вітчизни Філоненком Сергієм Васильовичем було організовано й проведено військово-патріотичну гру «Супер Джура – 2017».

         Змагалися збірні рої учнів 8-10-х класів «Сокіл» та «Беркут». Кожній команді треба було показати свою майстерність під час виконання різноманітних завдань, пов’язаних із військовою справою. Експертною спілкою оцінювався стройовий впоряд учасників гри, надання стройових команд ройовим. Досить цікавим було змагання з армреслінгу. Дівчата показали справжній майстер-клас, міряючись силою та вправністю.

         Знання історії козацтва запорізького краю продемонстрували в інтелектуальному конкурсі «Знавці». Обидві команди показали свою обізнаність з даної теми і отримали від журі однакову кількість балів.

         Далі рої та вболівальники перейшли на спортивний майданчик для проведення двох останніх змагань – «Метання на влучність» і «Космічний баскетбол».

         Ведучі гри також провели вікторину для вболівальників. Найактивнішими були учні 4-Б класу.

За результатами змагань перемогу в військово-патріотичній грі «Супер Джура – 2017» здобула команда «Беркут».

Дякуємо за чудовий настрій та вибухові емоції.