logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВИСТАВКА ОСВІТНЬОГО АРТПРОЄКТУ "НАУКА - ЦЕ ВОНА"


Опубліковано Пт, 24 Вересня 2021 в 09:14


   З 20 вересня 2021 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» розпочала роботу виставка освітнього артпроєкту «Наука – це вона».

   Ініціаторка виставки в освітньому закладі – учасниця лідерської освітньої програми для вчителів точних наук STEM-CAMP (стім кемп) у Запоріжжі, вчителька математики «Козацького ліцею» Юлія Зубарева.

   Втілюється STEM is FЕM за підтримки ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) з метою підвищення обізнаності суспільства про внесок жінок у розвиток науки та популяризації науки серед молоді, заохочення до обрання SТЕМ-спеціальностей (наука, технології, інженерія, математика) і розвитку кар'єри в цій сфері.

   Виставка викликала неабияку цікавість в учнів та учениць, педагогів ліцею. Укотре переконалися, що наука і техніка мають «жіночі обличчя» також, познайомилися зі здобутками 12 українських жінок-науковиць.

   Кібернетикиня Катерина Ющенко, математикиня Клавдія Латишева, молекулярна біологиня Ганна Єльська, фізикиня Антоніна Прихотько, фізикиня Ольга Перевозчикова, нейроморфологиня Галина Скибо, нейробіологиня Нана Войтенко, математикиня Олена Ванєєва, орнітологиня Наталія Атамась, генетикиня Оксана Півень, генетикиня Світлана Арбузова, математикиня Марина В’язовська – ось дванадцять героїнь проєкту.

   Дякуємо проєкту STEM is FEM за пізнавальну та захоплюючу експозицію.