logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА ПЕРШОГО (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2022" У НОМІНАЦІЇ "ІНФОРМАТИКА"


Опубліковано Пн, 31 Січня 2022 в 10:49


  27 січня 2022 року завершився фінальний етап першого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика».

   Вчитель інформатики Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Ігнат Здоровецький став одним із найкращих педагогів Запорізької області, увійшовши у п'ятірку фіналістів!

  Перший тур конкурсу проходив у два етапи: відбірковий та фінальний.

   У випробуваннях відбірково-теоретичного та практичного етапу конкурсу змагалися 53 учасники.

  Ігнат Володимирович успішно подолав випробування цього етапу, проказавши досить високий рівень знаннєвої складової професійної компетентності та вміння виконувати практичні завдання у межах навчального предмета, а також продемонстрував свою педмайстерність у проведенні дистанційного уроку – і впевнено увірвався у фінал обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2022».

   У фінальному етапі конкурсанти демонстрували предметно-методичну компетентність з інформатики, майстерність у проведенні уроку зі здобувачами освіти та майстер-класу для педагогів.

   Щиро вітаємо талановитого колегу Ігната Здоровецького – лауреата обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика»!

   Бажаємо Вам і надалі активно розвивати свій творчий потенціал і удосконалювати професійну майстерність! Міцного здоров'я, креативних ідей, енергії, розвитку та самореалізації! Нових здобутків!

  Пишаємося Вами!