logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Вітаємо новообрану голову дитячо-юнацької організації "КІШ"


Опубліковано Вт, 29 Травня 2018 в 09:35


    2017-2018 навчальний рік був дуже яскравим та насиченим різноманітними подіями, було багато перемог, а також поразок, адже без них ніяк. Життя учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» можна порівняти із життям бджіл у вулику: таке ж бурхливе, метушливе, активне, цікаве та сповнене несподіванок…

    Протягом останніх двох років керівництво дитячо-юнацькою організацією «КІШ» ліцею здійснювала голова учнівського самоврядування Острівна Анастасія, яка зараз є випускницею нашого освітнього закладу.

   Анастасія - прекрасний керівник, лідер, якого люблять, поважають і прислухаються усі - як учні, так і педагоги, але час прощання неминучий…

   На черговому засіданні кошівців (керівництва «КОШу») в квітні місяці 2018 року було визначено чотири кандидати на посаду голови дитячо-юнацької організації «Коло ініціативних шукачів»:

  • Бєлова Сніжана, учениця 8-Б класу, скарбниця «КОШу»;
  • Левченко Владислава, учениця 8-Б класу;
  • Кулик Катерина з 7-А класу;
  • Гуцан Микита, учень 7-А класу.

   Учні-кандидати на Великому Колі  представили себе широкому загалу і познайомили усіх зі своєю програмою.

   Після цього розпочалася активна рекламна кампанія: агітаційні плакати, листівки з гаслами.

   Також кандидати, щоб показати себе в дії, продемонструвати лідерські та організаторські здібності, підготували і провели такі заходи:

- свято «Краса і багатство зеленої планети залежить від нас!» до Міжнародного дня Землі. Організатор - Бєлова Сніжана;

- урочистий захід «Вишиванка – символ Батьківщини» до Всесвітнього дня вишиванки, який підготувала та провела Левченко Владислава разом зі своєю командою;

-   святкування Дня Європи - віртуальна подорож до країн Європейського Союзу для учнів 5-11 класів. Організатори – Кулик Катерина та Гуцан Микита.

   22 травня 2018 року було припинено будь-яку агітаційну роботу. Розпочалася підготовка до виборів. Керівники «КОШу» Острівна Анастасія, Касіч Євген та Карпуша Анастасія створили виборчу дільницю. Разом із заступником директора з виховної роботи Котовою Тетяною Миколаївною склали списки виборців (по класах), а також підготували бюлетені з прізвищами кандидатів, які були зареєстровані до участі у виборах.

   23 травня о 8:00 год. ранку розпочалися вибори. До складу виборчої комісії входили представники 9-Б класу: Новіков Олег, Карпуша Анастасія, а також Острівна Анастасія, учениця 11-Б класу та Касіч Євген з 10-А класу.  Головою комісії була педагог-організатор Філоненко Юлія Володимирівна.

   Виборча комісія - офіційний шкільний орган, який проводив вибори.

   У виборах брали участь усі учні та педагоги ліцею.

   24 травня лічильна комісія здійснили підрахунок голосів.

   Загальна кількість виборців становила 380 (учні та педагоги освітнього закладу). У виборах  взяли участь 327 виборців.

   Кандидатка під №3 Кулик Катерина набрала 36 голосів. За Гуцана Микиту (кандидат під №4) було віддано 53 голоси.

   3 виборці проголосували за інших осіб (не вказаних у бюлетені), тому вони вважаються недійсними.

   За Бєлову Сніжану (кандидатку під №1) віддали 115 голосів. Але найбільше голосів від виборців (120!!!) отримала кандидатка під №2 – Левченко Владислава.

   25 травня 2018 року на святі «Останній дзвоник-2018» відбулася урочиста церемонія передачі гетьманської булави як символу влади та символічних атрибутів екс-головою учнівського самоврядування Острівною Анастасією і заступником (писарем) Касічем Євгеном новообраній голові дитячо-юнацької організації «КІШ» Левченко Владиславі.

   Бажаємо керівниці «КОШу» гідно нести почесне звання, відповідально ставитись до своїх обов’язків та бути достойним прикладом для наслідування.

   Переконані, що у житті екс-голови дитячо-юнацької організації «Коло ініціативних шукачів», випускниці Острівної Анастасії усе складеться тільки якнайкраще, адже перший рівень складності, випробувань та загартування характеру відбулися тут, у стінах рідного ліцею, який буде своєрідним трампліном, а далі стрибок – політ - і неодмінно досягнення усіх поставлених цілей.

   Насте, дуже любимо тебе і бажаємо здійснення найзаповітніших мрій. Вір у себе! Нехай щастить!