logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ XVІІ ЧЕМПІОНАТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ "АЗИМУТ-2023"

Опубліковано Пт, 20 Жовтня 2023 в 10:01

14-15 жовтня 2023 року в місті Запоріжжя відбувся XVІІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2023».

Учні та учениці 8-А та 11-х класів Запорізького Козацького ліцею – вихованці гуртків «Пішохідний туризм» (керівник Андрій Оношко) та «Спортивне орієнтування» (керівник Тетяна Жиленко) від КЗ «Центр туризму» ЗОР взяли участь у змаганнях.

За чемпіонський кубок боролися відповідно до своїх вікових категорій на двох дистанціях – короткій і довгій. Орієнтувалися на місцевості за допомогою карти та компасу.

Вихованці «Пішохідного туризму» мають перемоги!

У парковому орієнтуванні в групі Ч-13 І місце здобув Спину Микита.

У групі Ж-13 І місце посіла Коробенко Софія, яка в загальному заліку Софія виборола ІІІ місце (Керівник Андрій Оношко).

Свою майстерність показали також вихованці гуртка «Спортивне орієнтування»!

Золото на короткій та довгій дистанціях виборов Коваленко Мирон, ставши абсолютним чемпіоном Запорізької області у своїй віковій категорії.

ІІ місце посів Мілейко Ростислав у своїй віковій категорії на довгій дистанції.

Вітаємо переможців і призерів Чемпіонату, а також їхніх керівників Тетяну Жиленко й Андрія Оношка!

Дякуємо комунальному закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради за високий рівень організації та проведення змагань.