logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІТАЄМО ВИПУСКНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ "АГЕНТИ ЗМІН", ЯКА УСПІШНО РЕАЛІЗУВАЛА СВІЙ ПЕРЕМОЖНИЙ ПРОЄКТ


Опубліковано Ср, 16 Листопада 2022 в 10:32


   Школа «Агенти Змін» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад.

   Фіналістами цьогорічної десятої школи громадянської участі «Агенти змін» стало 53 учасники з 18 областей України, 7 країн Європи, які втілили в життя 53 проєкти.

   Учениця Запорізького Козацького ліцею Вікторія Куценко також стала активною учасницею школи, успішно пройшла усі етапи та реалізувала разом зі своєю командою однокласників, друзів, випускників за підтримки педагогів та працівників ліцею волонтерсько-благодійний проєкт «Там, де добре».

   «Там, де добре» — це проєкт про особисте. Про почуття дітей і підлітків, які через війну опинилися в інших містах. Про допомогу і підтримку, якої вони потребують, — поділилася думками Вікторія з «Агентами змін», — і додала: Для мене цей проєкт неначе «маленька дитина», разом з якою за короткий проміжок часу я підросла і стала більш організованою, рішучою та свідомою того, що відбувається зараз навколо. Відкрила в собі лідерські та організаторські здібності. Поборола страхи комунікації, невпевненості в собі, навчилася виходити із зони свого комфорту.

   Саме завдяки проєкту «Там, де добре» переконалася остаточно, що майбутнє залежить від кожного з нас. Варто лише спробувати, не зупинятися та не здаватися. І, звичайно, пам’ятати, що якщо перед тобою зачиняються одні двері, то обов'язково відчиняться інші. Необхідно вірити в свої сили та рішуче й упевнено йти до мети!»

   Від усієї душі вітаємо Вікторію, випускницю Всеукраїнської школи «Агенти змін», та бажаємо міцного здоров'я, натхнення, оптимізму й успіхів у всіх творчих задумах і планах!

   Пишаємося тобою!