logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ


Опубліковано Чт, 7 Грудня 2023 в 09:03


6 грудня традиційно відзначаємо державне свято – День Збройних Сил України. Це день справжньої мужності, відданості, героїзму та відваги.

 У цьому році українці вперше святкують День Святого Миколая разом із усім світом – за новоюліанським календарем!

Наша родина Запорізького Козацького ліцею спрямовує максимум зусиль на допомогу ЗСУ: малюємо картини та продаємо на аукціонах, збираючи для вас кошти на авто, виготовляємо окопні свічки, робимо обереги, ініціюємо самі та долучаємося до усіх благодійних акцій у вашу підтримку, любі захисники та захисниці!

Лідерка дитячо-юнацької організації «КІШ» Усольцева Даріна ініціювала та організувала акцію «Стань помічником Святого Миколая – привітай воїнів ЗСУ!» Напередодні свят учні та педагоги виготовили ангелів-охоронців, зробили вітальні листівки та підготували солодкі подарунки для наших захисників.

Дубовою Марією, представницею самоврядування здобувачів освіти, було проведено конкурс малюнків-листівок «Незламні герої» до Дня Збройних сил України.

6 грудня 2023 року ініціативна творча група учнів та учениць освітнього закладу перетворилися на помічників Святого Миколая і привітала військових, які зараз проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах, подарувавши обереги, листівки, малюнки та миколайчики з найщирішими побажаннями міцного здоров’я, наснаги; подякували за захист!  

Шановні воїни, захисники і захисниці України! Вітаємо Вас зі святами! Бажаємо невичерпного міцного здоров’я, стійкості та успіхів на ниві служіння українському народу, сил, оптимізму та енергії для подолання усіх випробувань у боротьбі з ворогом за нашу територіальну цілісність, свободу та незалежність.

Нехай ваша відданість, мужність і рішучість, дорогі наші захисники і захисниці, завжди будуть прикладом для наступних поколінь. Бажаємо Миру та безпеки Вам і всій Україні.

Дякуємо за захист, непохитну віру та глибокий патріотизм не на словах, а на діях. Ви є гідним прикладом наслідування для молоді.

Від щирого серця дякуємо. Цінуємо! Підтримуємо!

Дорогі воїни! Ми розуміємо, якою дорогою ціною дається вам кожен метр звільнення української землі…

Низький уклін, честь і вічна пам'ять полеглим героям!

Дякуємо! Пишаємося!

Зі святами!