logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ


Опубліковано Ср, 8 Березня 2023 в 11:04


   Сьогодні, 8 березня 2023 року, вітаємо усіх дівчат і жінок зі Святом Весни!

   У цей день увесь цивілізований світ відзначає День боротьби за права жінок.

   Ми пишаємося своїми прекрасними і розумними ліцеїстками, які здобувають перемоги в Обласних і Всеукраїнських конкурсах, проєктах, дослідницьких роботах МАН, своїми педагогинями, що власним прикладом надихають і мотивують учнів та учениць на здобуття знань, удосконалення вмінь та навичок і розширення власних горизонтів.

   Пишаємося директоркою Оксаною Губіною, яка віртуозно тримає штурвал і вправно керує Козацьким ліцеєм, а також займається громадською та волонтерською діяльністю, її заступницями Тетяною Котовою й Ларисою Дмитрів, що майстерно організовують освітній процес у закладі, командою психологинь, бухгалтерії, медиків та усіма невтомними бджілками-трудівницями – працівницями ліцею.

   Ми захоплюємося відомими українськими жінками, що зробили та роблять наукові відкриття, які творять історію, культуру, мистецтво, змінюють світ.

  Ми пишаємося і дякуємо жінкам, які в лавах ЗСУ роблять свій внесок у посилення обороноздатності нашої країни, наближаючи Перемогу!

   Жінка – це не тільки краса, тепло, сімейний затишок, гармонія, любов, а й сила, творчість, характер, цілеспрямованість, винахідливість, воля...

   Бажаємо кожній надміцного здоров'я, наснаги, щастя, добробуту, кохання, досягнення поставлених цілей, Перемоги та Миру!

   Ви неймовірні! Пам’ятайте про це!