logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ДИРЕКТОРКУ ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ


Опубліковано Пт, 15 Липня 2022 в 00:00


   Сьогодні, 15 липня 2022 року, родина Запорізького Козацького ліцею вітає з Днем народження директорку Губіну Оксану Олександрівну, яка святкує свій ювілей.

    Шановна Оксано Олександрівно!

   Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, невичерпної енергії та сили, безмежного кохання, професійних і творчих успіхів, сімейного затишку, гармонії, щирих друзів поруч, добра та Миру!

   Ви – наша гордість і натхненниця!

   Ми, ваша дружна команда однодумців, залюбки допомагатимемо втілювати великі плани та нові ідеї у життя, а мрії – в реальність.

   Нехай кожен день дарує нові можливості, цікаві захоплення, буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки та приємні події, особисті досягнення та благородні справи!

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею від усього колективу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей»!

   Любимо Вас та вдячні Богу за таку чудову керівницю, цілеспрямовану лідерку, яка майстерно організовує освітній процес, інноваторку, яка завжди креативно вирішує професійні завдання, мудру порадницю, завзяту господиню, активну громадську діячку, що власним прикладом показує, як потрібно творити добро та працювати на благо рідної країни.

   Саме завдяки Вам Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» за досить короткий час стала однією з найкращих освітніх закладів Запорізької області й України.

   Любимо! Цінуємо! Пишаємося!

   З Днем народження!