logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Взяли активну участь в заходах до Дня фізичної культури і спорту


Опубліковано Сб, 9 Вересня 2017 в 13:17


      8 вересня 2017 року з нагоди  Дня фізичної культури і спорту учні 8-А, 8-Б, 9-Б, 9-В, 10-А, 10-В та 11-Б класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради взяли активну участь в таких спортивно-масових заходах: загальноміська зарядка біля будівлі Запорізької обласної ради та Осіння шкільна спартакіада - 2017, що проходила на базі навчального закладу.

       До загальноміської ранкової руханки ліцеїсти долучились у супроводі тренера з козацького бойового рукопашу «Спас» Бабенка Андрія Євгеновича та педагога-організатора Філоненко Юлії Володимирівни.         Учасниками зарядки були майстри спорту, олімпійські чемпіони та заслужені тренери України, а також звичайні студенти, держслужбовці, представники громадських організацій тощо. Масова зарядка від тренерів-професіоналів та під запальну музику дітям дуже сподобалась. Отримали заряд бадьорості та енергії на цілий день.

       Також під керівництвом інструктора  з фізичної культури «Козацького ліцею» Косман Анастасії Анатоліївни спільно з вчителями та учнівським колективом було організовано й проведено Осінню шкільну спартакіаду -2017.

       Розпочався захід з урочистого відкриття та внесення Олімпійського прапору кращими спортсменами школи-інтернату. Потім усі ліцеїсти зробили веселу розминку, а далі перейшли на спортивний майданчик для участі в змаганнях зі стрибків у довжину з місця, метання набивного м'яча, бігу: 30 метрів  - для малюків, 60 – для дівчат і 100 – для хлопців.

        Досить цікавими були змагання з естафетного бігу (3 хлопці та 1 дівчина). Змагалася навіть команда вчителів проти команди одинадцятикласників і здобула перемогу.

        Найдовгоочікуванішим та найгострішим моментом Осінньої спартакіади - 2017 в ліцеї став турнір з футболу серед збірних команд вчителів і техпрацівників та кращих учнів навчального закладу. Перемогла команда юних ліцеїстів з рахунком 3:0.

       Свято спорту завершилось нагородженням переможців.

       Вітаємо усіх з Днем фізичної культури і спорту! Будьте здорові та життєрадісні!