logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ "ЗАПОРІЖЦІ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ"


Опубліковано Чт, 12 Жовтня 2023 в 12:48


   11 жовтня 2023 року на базі Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему «Запоріжці у боротьбі за незалежну Україну».

   Учасники заходу – представники Запорізького обласного центру молоді, Департаменту культури ЗОВА, Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького, Обласного центру патріотичного виховання молоді, Козацької ради при ЗОВА, Українського козацького патріотичного руху опору російським агресорам і окупантам, студенти Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету, вихованці Запорізького обласного ліцею «Захисник» та учениці Запорізького Козацького ліцею.

   Під час засідання круглого столу говорили про героїко-патріотичні традиції у боротьбі за незалежність України та національну ідентичність, про боротьбу за звільнення України та Запорізького краю від німецько-фашистських загарбників у 1941-1944 роках і боротьбу за звільнення українських земель від російських окупантів у 2014-2023 роках, про значення традицій національно-патріотичного виховання молоді у створенні умов національної безпеки нашого суспільства і держави.