logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ


Опубліковано Нд, 22 Січня 2023 в 11:20


   20 січня 2022 року на базі Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему «Патріотизм як фактор формування єдності молоді у боротьбі за Незалежність і Свободу України» з нагоди Дня Соборності України.

   Організатори заходу – Обласний центр патріотичного виховання молоді та Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні Запорізького  національного університету за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

   Мета: визначення ролі національно-патріотичного виховання у формуванні єдності молоді у боротьбі за Свободу і Незалежність України.

   Завдання: сприяння розумінню патріотизму як умови, засобу та результату дієвого формування життєвої позиції особистості.

   На початку засідання круглого столу хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів-героїв, які віддали  найцінніше – свої життя за територіальну цілісність та свободу України.

   Під час заходу говорили про прояв патріотизму молоді в процесі боротьби за єдність держави та суспільства в умовах російської агресії та роль національно-патріотичного виховання у згуртуванні молодих українців для зміцнення єдності української нації.

   Про роботу в тилу на благо Батьківщини та задля Перемоги родини Запорізького Козацького ліцею розказала педагог-організатор закладу освіти Юлія Філоненко.

   Поділилися своїм досвідом творців добрих справ, які наближають нашу спільну мету – Перемогу, також президентка молодіжного клубу «Інтеракт» ГО «Ротарі Клубу «Запоріжжя-Хортиця» Катерина Галустян та організаторка клубу й учениця Козацького ліцею Каміла Ігнатченко.

    У межах роботи круглого столу працювала також спілка експертів, а саме: представники науково-педагогічної сфери, державної влади та місцевого самоврядування, координаційної ради з питань козацтва ЗОВА, громадських організацій, військових підрозділів.

   Захід пройшов у теплій дружній атмосфері. У єдності – наша сила!

    З Днем Соборності України!