logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Як у "Козацькім ліцеї" відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України


Опубліковано Вт, 17 Жовтня 2017 в 07:28


          12 жовтня 2017 року у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

          На святковий концерт запросили багато почесних гостей: клірик Свято-Єлизаветівського монастиря -  ієрей Димитрій; голова ГО ветеранів АТО «Честь та гідність» Мороко Валерій Васильович; ветеран-доброволець Книш Тимур Станіславович, а також офіцери 55-ої артилерійської бригади третьої хвилі мобілізації Подколзін Леонід Володимирович і Розуменко Юрій  Олександрович.

          Захід складався з трьох частин. Спочатку глядачі та слухачі відправились у віртуальну подорож сторінками історії заснування свята Покрови Пресвятої Богородиці, про яке детально розказав ієрей Димитрій.

          Розпочала концертну програму Прокопенко Марія із 5-А класу декламацією поезії «Шипшина рясно віддає плоди» незрівнянної Ліни Костенко. Порадували грою на сопілках маленькі музиканти гуртка народних інструментів «Жайворонки» (Керівник – Жайворонкін Євген Олександрович).

          Потім перегорнули ще одну сторінку славного минулого України – відправились на гостини до козаків. Потішили інсценізованою замальовкою «Як козаків на Січ брали» вихованці театрального гуртка. (Керівник – Миронова Анна Сергіївна).

          Запальну пісню «Маленький козак» з гопаком подарував дует «Дзвін» (Сергієнко Вадим із 3-Б класу й Таран Руслан, учень 4-А класу).

Величезний шквал емоцій викликав номер «Захистимо Україну» від вихованців військово-патріотичного гуртка «Джура». (Керівник – Ситник Олег Володимирович).

          Найкращі побажання воїнам-захисникам в честь Дня захисника України висловили ведучі свята Батраченко Артем і Острівна Анастасія, а Магденко Анастасія й Мотовілова Аліна привітали героїв квітами та солодкими подарунками.

          Військові, в свою чергу, презентували «Козацькому ліцею» в знак безмежної вдячності за постійну підтримку й допомогу 55-ій бригаді

 картину ручної роботи від воїнів-захисників.

          Душевно й досить зворушливо звучали пісні «Разом і до кінця» та «Коли закінчиться війна…» у виконанні вокальної групи «Нове покоління». (Керівник – Соломнікова Тетяна Антонівна).

          Авторська поезія «Несказані слова» ведучої Острівної Анастасії викликала сльози як у гостей свята, так і у всіх присутніх в залі.

Отримали естетичну насолоду від пластики рухів та щирості емоцій дівчат хореографічної групи «Сузір’я», які виконали контемп «Світанок надій». (Керівник – Лисенко Оксана Олександрівна).

          Вшанували пам'ять і подвиги героїв АТО, які полягли в бою, скорботною хвилиною мовчання.

          Завершився захід запальною піснею «Ми щасливі діти» у виконанні хору «Соловейко». 

          Гості подякували за справжні щирі емоції, за високий рівень підготовки свята та побажали процвітання «Козацькому ліцею».

          А 13 жовтня 2017 року ранок в козацькому навчальному закладі розпочався надзвичайно активно і жваво, неначе загуло у вулику бджіл. Саме так розпочався Покровський ярмарок, до якого учні, батьки, вчителі та вихователі готувалися завзято і заздалегідь. Продавали-купували випічку, солодощі, фрукти, овочі, домашній компот, вироби декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

          Також до свята організували та провели виставки своїх робіт керівники гуртків «Ажурне випилювання» й «Виготовлення сувенірів» Оношко Андрій Олександрович і Лаврищева Світлана Федорівна.

          Отримані кошти на Покровському ярмарку будуть передані на допомогу воїнам АТО.

Дякуємо усім за чуйність, активність, добрі серця та допомогу.  У єдності - наша сила!

        Ще раз вітаємо усіх зі святом!