logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Яскраві враження рою "Яструби" "Козацького ліцею" від Обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")


Опубліковано Пн, 18 Червня 2018 в 20:15


   З 11 по 15 червня 2018 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради проходив II обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

   Досить активно й наполегливо готувався рій «Яструби» комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради до змагань. Керівник команди – вчитель Захисту Вітчизни Ситник Олег Володимирович.

   Учасниками гри «Сокіл» («Джура») стало 37 роїв з усіх куточків Запорізької області.

   Після урочистого відкриття змагань територія військового ліцею «Захисник» перетворилася на наметове містечко, яке на п’ять днів стало другим домом для сміливих юнаків та вправних дівчат - учасників гри.

   Змагання були цікавими й багатоманітними. Злагоджену командну роботу «Яструби» показали під час виконання вправи «Впоряд», демонструючи навички зі стройової підготовки. Позмагалися у наданні першої долікарської допомоги, показавши свої знання з теорії і практики, виконали елементи рятувальних робіт. Стали кращими у перетягуванні линви (канату).

   Знання з історії України, етнографії, історії українського війська, сучасних збройних сил України учасники продемонстрували в інтелектуальній грі «Відун».

   П’ять днів тренувань і змагань були дуже насиченими. Але  встигали й відпочивати: кіно під відкритим небом, яскраві емоції та нові знайомства, посиденьки біля ватри, патріотичне запальне диско, вражаючий виступ військового оркестру…

   Рій «Яструби» «Козацького ліцею» хоч не стали переможцями Обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), але випробували себе, загартували силу духу і переконалися, що людський організм має суперможливості та невичерпний багатий потенціал. Є над чим працювати, самовдосконалюватися.

   «Я переконався, що бути лідером – значить невпинно рухатись вперед. Удосконалив свої уміння працювати в команді. Також зрозумів, що слід вміти отримувати поразку, аналізувати свої помилки, так як це важливі кроки й мотивація до більш наполегливої праці», - поділився думками ройовий Касіч Євген.

   Окрім загартування свого характеру та сили волі, показали чудові результати, долаючи туристсько-спортивну смугу перешкод за козацькою легендою, за що посіли почесне ІІ місце в грі «Сокіл» («Джура»). За представлення творчо-мистецького звіту рою (ватра «Слава героям») ліцеїсти також були нагороджені почесною Грамотою за ІІ місце.

   За ІІІ місце в конкурсі «Стрільба із пневматичної зброї» були відзначені Медаллю, а також кожен стрілець отримав особистий нагрудний знак.

   15 червня відбулося урочисте закриття змагань, на яке завітало багато почесних гостей.

   Після обіду зібрали туристичні намети, попрощалися з новими друзями і виснажені та приємно втомлені повернулися додому.