logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КІБЕРБУЛІНГУ


Опубліковано Пн, 18 Березня 2024 в 13:32


З метою поінформованості молоді щодо видів та проявів насильства, посилення їхньої спроможності впливати на зменшення проявів насильства та побудову безпечного середовища, вільного від будь-яких проявів насильства, зокрема запобігання кібербулінгу й дотримання прав та інтересів дітей, з 4 по 15 березня 2024 року психологічною службою Козацького ліцею були проведені тематичні заходи для учнів 9-10 класів.

Школярі ознайомилися з  інформаційними кампаніями «Розірви коло» та «Викресли булінг» програм UNFPA та фонду ООН (ЮНІСЕФ). За допомогою карткової гри «Коло безпеки» у форматі вікторини учасники дали відповіді на питання категорії «Дитина і насильство в Інтернет-мережі» і склали особисте «коло безпеки».

Наприкінці заходу учні пройшли ігрофікований онлайн-квест «Життя без ілюзій» (розроблений ГО «Ла Страда – Україна»), де користувачі фокусували свою увагу саме на досягненні конкретної цілі.

Цифровий світ є частиною реального життя. Тож пам’ятайте та дотримуйтеся правил поведінки в інтернеті, раціонально використовуйте соціальні мережі.