logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Захоплива поїздка до славетного міста Дніпра


Опубліковано Ср, 18 Квітня 2018 в 10:58


   14 квітня 2018 року учні 5-х та 6-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» у супроводі педагогів Липки Наталії Іванівни, Мендоси Плати Альони Олександрівни та батьків здійснили захопливу поїздку до славетного міста Дніпра.

    Діти побували в Дніпропетровському обласному планетарії, де отримали чудову можливість дізнатися багато нового про сонячну систему, навчилися розпізнавати на зоряному небі сузір'я і полярну зірку.

   Дорогою до наступної зупинки маленькі ліцеїсти знайомилися з цікавими фактами з історії міста. Далі на учнів чекала екскурсія в Дніпропетровський акваріум. Там познайомились із цінними рідкісними видами риб, поспостерігали за крокодилом і черепахою.

   Родзинка поїздки - екскурсія до кондитерської фабрики «АВК», що є одним із лідерів кондитерської галузі України та входить до 100 найбільших кондитерських компаній світу.

    На фабриці солодощів діти на власні очі спостерігали за процесом виготовлення улюблених цукерок, після чого на учнів чекала дегустація солодких виробів.

   Заключним етапом екскурсії стала поїздка в центральний парк імені Л.Глоби, де діти змогли відпочити, насолодитися красою природи й поділитися своїми враженнями від побаченого.

   З гарними емоціями та новими світлинами повернулися на рідну козацьку землю.