logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗАПОЧАТКУВАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПІДТРИМКИ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ "ВСЕ Є УКРАЇНА! ВСЕ Є ПЕРЕМОГА! ВСЕ Є ЗСУ!"


Опубліковано Вт, 28 Червня 2022 в 20:33


   Напередодні Дня Конституції України дівчата запорізького об'єднання «Dream Team», серед яких і директор Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Губіна Оксана Олександрівна, здійснили сходження на найвищу вершину мальовничих українських Карпат – Говерлу, де розгорнули Державний прапор України – символ незламності, волі та свободи. Жовто-синій стяг замайорів на найвищій точці країни в підтримку сміливих та непереможних захисників і захисниць нашої Батьківщини.

   До акції «Все є УКРАЇНА! Все є ПЕРЕМОГА! Все є ЗСУ!» підтримки Збройних сил України долучилася також національна збірна України з греко-римської боротьби.

   З Карпат стяг помандрував до Львова, де його знову підписували, а також освятили й передали до Рівного, звідки подорож прапора продовжиться іншими містами та областями нашої нескореної країни.

   Про масштабну патріотичну акцію опублікувала допис на своїй сторінці в фейсбуці одна з ініціаторок заходу – заступниця директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, начальниця управління Сороченко Олена Вікторівна: «Міста та містечка, села та селища України, розгорніть цей стяг на підтримку наших ЗАХИСНИКІВ, на підтримку нашої ЄДНОСТІ та НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

   Впевнені, що завдяки нашим захисникам, цей Український прапор невдовзі замайорить над звільненими від окупантів Донбасом, Херсонщиною, Запорізьким краєм і Кримом. Після Перемоги обов’язково розгорнемо його над вершинами Кримських гір! Крим – то Україна!!!

   Пишаємося, що ми УКРАЇНКИ!

   Наші нескорені Захисники, ми чекаємо на Ваше повернення! Ми захоплюємося Вами! Ми пишаємося Вашою мужністю! Ми віримо у Вас! Ми віримо у Перемогу наших ЗСУ! Україна переможе! Слава ЗСУ!»

   Пишаємося найкращою лідеркою та справжньою патріоткою – директором Запорізького Козацького ліцею Губіною Оксаною Олександрівною. Наша наставниця, мотиваторка та гордість!

   З вірою у Перемогу! Слава Україні!