logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗАПОРІЗЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НА ЗУСТРІЧІ З ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ


Опубліковано Пн, 4 Вересня 2023 в 12:58


   1 вересня 2023 року, в День знань, здобувачі освіти Запорізького Козацького ліцею, серед яких – лідери дитячо-юнацької організації «КІШ», представники Інтеракту РК «Запоріжжя-Хортиця» й активна ініціативна молодь взяли участь у зустрічі в форматі відеоконференції з президентом України Володимиром Зеленським.

   Підтримати ліцеїстів приїхала також очільниця Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Людмила Бухаріна.

   На онлайн-зустрічі були присутні колективи із майже 40 закладів освіти з різних областей нашої країни та українські школи, що працюють за кордоном.

   Володимир Олександрович привітав усіх з початком нового навчального року! Під час спілкування з учнями та педагогами презентував новий освітній цифровий застосунок «Мрія», яким зможуть користуватися учні, вчителі та батьки як в Україні, так і за кордоном.

   «Ми разом! Ми – сила! Вперед до Перемоги! Ми завжди тут, на підхваті! І готові до будь-яких дій заради Перемоги! Слава Україні!» – зі словами підтримки до президента та українців від імені Запорізької області та Козацького ліцею звернулася Оксана Губіна.

   Все буде Україна!

   Слава Збройним силам України!