logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗАПОРІЗЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОДИН З НАЙКРАЩИХ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ XIII МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ "СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2022"


Опубліковано Пт, 25 Листопада 2022 в 14:40


   23-25 листопада 2022 року відбулася XIII Міжнародна виставка «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2022».

   Переможне срібло у конкурсі з номінації «STEM-проєкт: від ідеї до втілення» у межах Виставки отримав комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

   Дякуємо авторці переможної роботи, що гідно представила наш заклад на Міжнародній освітній арені, – Зубаревій Юлії Сергіївні, педагогу-інноватору, вчителю математики Козацького ліцею, та науковій керівниці –Бабко Тетяні Миколаївні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри менеджменту освіти та психології комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

   Надавали організаційний супровід, надихали та підтримували Варецька Олена Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи ЗОІППО, та Божко Ганна Валеріївна, методист методичного відділу ЗОІППО, за що їм також безмежно вдячні.

   Ми пишаємося своїм ліцеєм та педагогами-професіоналами, які творять його історію, роблять вагомий внесок у розвиток освіти Запорізького краю та України.

   Переможемо!