logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Здійснили екскурсію до телерадіокомпанії "Запоріжжя"


Опубліковано Пн, 5 Лютого 2018 в 15:46


      31 січня учні 7-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» у супроводі педагогів Попач Лесі Василівни та Панчука Антона Олександровича відвідали ТРК «Запоріжжя» у рамках фестивалю «Нове британське кіно».

      Ліцеїстам продемонстрували, як відбувається процес зйомки, монтажу відео та звуку. Надзвичайно пізнавальним було відвідання музею в стінах телеканалу. З великою цікавістю діти розглядали ретро камери та різні технічні прилади, які ще зовсім нещодавно використовувалися для ефірного телебачення.

      Також діти переглянули фільм «Моллі Мун» про маленьку дівчинку, у руках якої опинилась давня книга з гіпнозу і змінила її життя кардинальним чином. Після перегляду фільму в гостей взяли інтерв’ю, де кожен поділився своїми враженнями.

      Родзинкою екскурсії стала можливість сфотографуватися в різних локаціях телеканалу і уявити себе справжніми ведучими та телезірками. 

      Дякуємо організатору волонтерської групи «AngelS» Юрію Вдовцову за запрошення і сприяння у розвитку художньо-естетичного виховання підростаючого покоління.