logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ З БОРОТЬБИ "КОТИГОРОШКО"

Опубліковано Вт, 18 Грудня 2018 в 14:52

15-16 грудня 2018 року на базі ЗНВК № 108 проходив Всеукраїнський турнір з боротьби «Котигорошко», присвячений річниці Відродження запорозького козацтва.

Активними учасниками змагань стали учні Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» - вихованці секції козацького бойового рукопашу «Спас», які приїхали на турнір разом зі своїми тренерами-наставниками Маляренком Іваном Олександровичем і Щетініним Ярославом Олеговичем.

15 грудня у турнірі з боротьби «Котигорошко» Грушанська Марія (8-Б кл.) посіла І місце; Лазовський Денис (8-Б кл.) – ІІ місце.

Тренер Маляренко Іван Олександрович також взяв участь у змаганнях у своїй віковій і ваговій категорії, виборовши почесне ІІ місце .

16 грудня було проведено відкритий Чемпіонат міста Запоріжжя з боротьби «Навхрест» (українського рукопашу «Спас»), присвяченого Дню Збройних Сил України.

Самовіддано та палко змагалися за перемогу маленькі ліцеїсти. Хто отримав поразку, добре знають, що це найкраща наука, здобуття величезного досвіду.

Чудові результати у боротьбі «Навхрест» показали такі учні:

Малинська Анастасія (6-А кл.) посіла ІІ місце;

Татоян Армен (8-Б кл.) – ІІ місце;

Рибаченко Олександр (8-Б кл.) виборов ІІІ місце у змаганнях;

Маляренко Іван Олександрович також посів ІІІ місце.

Вітаємо кращих ліцеїстів-спортсменів і їхніх наставників! Бажаємо наснаги, витримки, цілеспрямованості та невпинного руху тільки вперед до нових перемог!