logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЖИТТЯ - БЕЗЦІННИЙ ДАР


Опубліковано Ср, 11 Вересня 2019 в 10:01


   10 вересня 2019 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося засідання круглого столу, присвячене Всесвітньому дню запобігання суїциду, який відзначається саме у цей день у всьому світі.

   Захід був проведений психологічною службою ліцею спільно з інспекторкою ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Паніхіною Юноною Володимирівною для учнів 10-х класів. 

   Метою зустрічі із старшокласниками було привернення уваги молоді до проблеми суїциду та з’ясування причин суїцидальної поведінки.

   Також обговорили шляхи допомоги дітям і підліткам, які опинились у складних життєвих ситуаціях.

   Молоді люди поділилися одне із одним та із дорослими своїми мріями, бажаннями, прагненнями, які хочуть втілити у майбутньому - і це означає, що юнацтво розуміє цінність і сенс життя. Адже попереду на кожного чекають цікаві події, нові відкриття, практичний досвід, професійний і особистісний розвиток, випробування у коханні, найяскравіші пам’ятні моменти…

   Смакуйте кожну мить, радійте кожному дню свого життя, цього величного дару, будьте чиєюсь радістю, гордістю, підтримкою і допомагайте радіти іншим.