logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЯМИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ


Опубліковано Пт, 15 Березня 2019 в 13:02


   14 березня 2019 року до комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради завітала викладач Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» Біла Неля Миколаївна.

   Представниця Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту розповіла учням 9-х та 11-х класів про спеціальності, які можна отримати в ліцеї безкоштовно (машиніст тепловоза, дизель-поїзда, електровоза; складач поїздів; слюсар з ремонту рухомого складу; пресувальник колісних пар; помічник машиніста електропоїзда; електрогазозварник; провідник пасажирського вагона; касир квитковий; стюард та ін.).

   Змістовною була інформація про можливості отримання стипендії, пільг та інших привілеїв для студентів, а в подальшому - кваліфікованих спеціалістів, а також про стовідсоткове працевлаштування після отримання диплому.

    Також учні дізналися, що 27 березня 2019 року об 11 годині в Запорізькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбудеться День відкритих дверей для абітурієнтів.

   Щиро вдячні за цікаву та корисну інформацію.