logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

ЗУСТРІЧ ІЗ ДІВЧАТАМИ "КОЗАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ" НА ТЕМУ "БОДІПОЗИТИВ. ЯК ПОЛЮБИТИ СЕБЕ?"


Опубліковано Пт, 17 Січня 2020 в 07:30


   16 січня 2020 року в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» у межах проведення модулю «Я та моє здоров’я» для дівчат 10-11-х класів відбулася зустріч із психологічною службою ліцею у форматі «Психофільм». 

   Діалог із переглядом відеоматеріалів соціально психологічного характеру був присвячений темі «Бодіпозитив. Як полюбити себе?».

   Бодіпозитив — це рух за повагу й любов до свого тіла з усіма його особливостями і недоліками, це вміння сприймати своє тіло таким, як воно є, і так само ставитися до тіл інших людей.

   З розвитком мас-медіа дівчата стали заручницями сумнівних стандартів, нав’язаних індустрією моди та краси. Нові технічні можливості звели стандартизовану красу до недосяжних висот. Як наслідок — більшість дівчат розучилися дивитися на себе власними очима, порівнюючи себе зі штучно створеними міфічними красунями. І відповідно страждати від «недосконалості».

   Багато хто з них, попри докладені зусилля, відчувають розчарування, депресію і купу комплексів. Стандарти краси руйнують як психічне, так і фізичне здоров’я молоді.

   Під час зустрічі учениці висловили свою думку з цього питання, говорили про те, що піклуватись про себе потрібно, в першу чергу, для самої себе, реалізуючи це піклування на засадах здорового глузду та принципах збереження здоров’я.

   Такі теми дають змогу людям замислитись про те, чому в сучасному суспільстві досі існує дискримінація за принципом зовнішності та чому люди зневажають себе за невідповідність вигаданим ідеалам.