logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Зустріч із представницею головного територіального управління юстиції в Запорізькій області


Опубліковано Вт, 14 Листопада 2017 в 11:26


       13 листопада 2017 року у рамках проекту «Попередження гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини» за підтримки організації «Хліб для світу» тренером Бойко Інною Юріївною із головного територіального управління юстиції в Запорізькій області для вихованців комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради було проведено інтерактивні заняття «Національна дитяча «гаряча лінія» для дітей і про дітей»  для учнів 5-х класів та «Інтернет-безпека і діти: профілактика потрапляння в небезпечні квести» для учнів 10-11-х класів.

      П’ятикласники познайомились з діяльністю Національної дитячої «гарячої лінії» (НДГЛ) як із безпечним та комфортним середовищем для отримання послуг, обговорили важливі питання, що стосуються профілактики і протидії насильству, пригадали права дітей.

       Тренер Інна Юріївна для старшокласників підготувала багато корисної інформації про Інтернет-безпеку. Поговорили про небезпечні групи та ігри в соцмережах, про захист своїх прав в Інтернеті.

       Дякуємо за важливу й корисну інформацію про захист та права дітей. Обізнані – значить захищені.