logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Зустріч із зіркою гандболу світового рівня - Сергієм Онуфрієнком


Опубліковано Пт, 29 Грудня 2017 в 11:16


       28 грудня 2017 року до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» завітав колишній випускник, зірка світового гандболу - Сергій Онуфрієнко, який є майстром спорту, екс-гравцем клубів «ZTR» (Запоріжжя), «Динамо» (Мінськ), «Мотор» (Запоріжжя), ПСЖ і гравцем (з 2016 року) Пей д’Екс (Франція); багаторазовий чемпіон України, Білорусії та Франції; кращий гандболіст України 2015 року.

         Зустріч із цікавим спортсменом-професіоналом для учнів спортивних класів, які займаються в СДЮШОР із гандболу «ZTR» («Запоріжтрансформатор»), організувала директор ліцею Губіна Оксана Олександрівна.

         До речі, молодший брат Сергія Онуфрієнка Олександр навчається в 11-Б класі й також займається гандболом.

         Побачивши екстер’єр та інтер’єр навчального закладу, поспілкувавшись з ліцеїстами, гість був приємно вражений і дуже здивований. «Важко повірити, що «Козацький ліцей» - це саме той заклад, в якому я колись навчався», - із захопленням говорив випускник школи-інтернату.

         У актовій залі майстра спорту вже чекали юні ліцеїсти-гандболісти. Сергій розказав про свій життєвий і спортивний шлях до зірок, про початок кар’єри та велику роботу, цілеспрямованість, наполегливість і віру в себе, про те, як тренувався, як працював у командах різних гандбольних клубів різних країн, де бував, подорожував.

         Діти ставили Сергію питання, просили сфотографуватися, брали автографи.

         Директор ліцею Оксана Олександрівна подякувала супер випускнику за візит, від імені усіх ліцеїстів привітала гостя з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, презентувавши солодощі та «золоту» настільну підставку у вигляді символу 2018 року – собаки ручної роботи від вчителя трудового навчання Оношка Андрія Олександровича.

         Мотивовані зустріччю, дізнавшись секрети успіху чемпіона, кожен ліцеїст-спортсмен для себе чітко визначив життєві орієнтири і зрозумів, що усе можливо, якщо докладати зусилля і бути наполегливим.