logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Колектив

Ковиліна Тетяна Миколаївна Методист ("спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист")
Косман Анастасія Анатоліївна Інструктор з фізичного виховання., вчитель фізичної культури ("спеціаліст другої категорії")
Кондратенко Тетяна Володимирівна Вчитель української мови та літератури ("спеціаліст першої категорії")
Філоненко Юлія Володимирівна Педагог-організатор, вчитель української мови та літератури ("спеціаліст другої категорії")
Класс Наталія Петрівна Вчитель української мови та літератури, вихователь ("спеціаліст")
Кунах Анжела Сергіївна Вчитель української мови та літератури, вихователь ("спеціаліст")
Портяненко Тетяна Іванівна Вчитель англійської мови ("спеціаліст першої категорії")
Демченко Олена Прокопівна Вчитель англійської мови ("спеціаліст першої категорії")
Липка Наталія Іванівна Вчитель німецької мови («спеціаліст другої категорії»)
Зубарева Юлія Сергіївна Вчитель математики, вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Голенко Тетяна Володимирівна Вчитель математики ("спеціаліст першої категорії")
Залозна Зінаїда Іллівна Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "старший вчитель")
Тимощенко Вікторія Михайлівна Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "старший вчитель")
Сурган Вероніка Сергіївна Вчитель інформатики ("спеціаліст першої категорії")
Ушатий Володимир Миколайович Вчитель географії, економіки, інформатики ("спеціаліст першої категорії")
Сизоненко Ганна Іванівна Вчитель хімії ("спеціаліст першої категорії")
Андрушко Ася Леонідівна Вчитель біології ("спеціаліст вищої категорії")
Логінова Інна Олександрівна Вчитель біології ("спеціаліст")
Ситник Олег Володимирович Вчитель Захисту Вітчизни, фізики, вихователь("спеціаліст")
Кондрацька Олена Гаврилівна Вчитель фізики ("спеціаліст вищої категорії")
Попач Леся Василівна Вчитель географії, вихователь ("спеціаліст вищої категорії")
Ковтун Тетяна Анатоліївна Вчитель історії ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Сауляк Ірина Володимирівна Вчитель історії ("спеціаліст вищої категорії")
Симоненко Аліна Олександрівна Вчитель зарубіжної літератури, інформатики, вихователь ("спеціаліст")
Тараненко Олена Вадимівна Вчитель російської мови та зарубіжної літератури, вихователь ("спеціаліст першої категорії")
Оношко Андрій Олександрович Вчитель трудового навчання ("спеціаліст першої категорії")
Лаврищева Світлана Федорівна Вчитель трудового навчання ("спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист")
Кириченко Валентина Володимирівна Вчитель образотворчого мистецтва ("спеціаліст вищої категорії")
Гондар Маргарита Володимирівна Вчитель початкових класів («спеціаліст першої категорії»)
Лисенко Оксана Олександрівна Вчитель початкових класів («спеціаліст вищої категорії», «старший учитель»)
Макаренко Ольга Миколаївна Вчитель фізичної культури ("спеціаліст вищої категорії")
Філоненко Сергій Васильович Вчитель фізичної культури та основ здоров'я, вихователь ("спеціаліст першої категорії")
Яковенко Людмила Володимирівна Вчитель фізичної культури ("спеціаліст вищої категорії")
Філіппенко Валентина Юріївна Соціальний педагог ("спеціаліст")
Пугач Лілія Василівна Практичний психолог ("спеціаліст вищої категорії")
Сєркова Анастасія Григорівна Соціальний педагог ("спеціаліст")
Соломнікова Тетяна Антонівна Вчитель музичного мистецтва ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Тер-Аванесян Джульєтта Наполеонівна Керівник гуртка, вихователь ("спеціаліст")
Кіянова Тетяна Миколаївна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Мендоса Плата Альона Олександрівна Вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Лазарева Тетяна В'ячеславівна Вихователь ("спеціаліст", "старший вихователь")
Безкоровайна Маргарита Григорівна Вихователь ("спеціаліст")
Дворко Валентина Семенівна Вихователь ("спеціаліст першої категорії", "старший вихователь")
Чурюкіна Лариса Іванівна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Круц Галина Олександрівна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Кондратьєва Катерина Євгенівна Вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Дем'янова Ольга Іванівна Вихователь ("спеціаліст")
Степанова Зінаїда Олександрівна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії")
Чудінова Галина Іванівна Вихователь ("спеціаліст першої категорії")
Маляренко Іван Олександрович Вихователь ("спеціаліст")
Губін Роман Сергійович Керівник гуртка, вихователь ("спеціаліст")
Хотлубей Володимир Вікторович Вихователь ("спеціаліст другої категорії")