logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Колектив

Філоненко Юлія Володимирівна Педагог-організатор, вчитель української мови та літератури ("спеціаліст вищої категорії")
Голуб Яна Миколаївна Вчитель мистецтва, української мови та літератури ("спеціаліст першої категорії")
Портяненко Тетяна Іванівна Вчитель англійської мови ("спеціаліст першої категорії")
Тимошенко Вікторія Михайлівна Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Нерод Тетяна Василівна Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист")
Ковтун Тетяна Анатоліївна Вчитель історії ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Попач Леся Василівна Вчитель географії ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Яковенко Людмила Володимирівна Вчитель фізичної культури ("спеціаліст вищої категорії")
Соломнікова Тетяна Антонівна Вчитель музики ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Кондратьєва Катерина Євгенівна Вихователь ("спеціаліст першої категорії")
Хотлубей Володимир Вікторович Вихователь ("спеціаліст першої категорії")
Пугач Лілія Василівна Практичний психолог ("спеціаліст вищої категорії")
Вальцер Катерина Володимирівна Практичний психолог ("спеціаліст другої категорії")
Андрушко Ася Леонідівна Вчитель біології ("спеціаліст вищої категорії")
Сурган Вероніка Сергіївна Вчитель інформатики ("спеціаліст вищої категорії")
Зубарева Юлія Сергіївна Вчитель математики ("спеціаліст вищої категорії")
Ємельянова Наталія Олександрівна Вчитель історії, вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Оношко Андрій Олександрович Вчитель трудового навчання ("спеціаліст вищої категорії")
Лисенко Оксана Олександрівна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Степанова Олександра Сергіївна Вчитель інформатики, вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Андрєєва Олена Андріївна Практичний психолог ("спеціаліст першої категорії")
Легостаєв Олексій Олексійович Вчитель фізики ("спеціаліст другої категорії")
Кіянова Тетяна Миколаївна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Чурюкіна Лариса Іванівна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Гондар Маргарита Володимирівна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії")
Салєй Олена Григорівна Вихователь ("спеціаліст", "вихователь-методист")
Усольцева Ірина Владиславівна Вихователь ("спеціаліст")
Вальцер Ірина Олександрівна Вихователь ("спеціаліст")
Мордик Віта Олександрівна ("спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист")
Буравська Ірина Вікторівна Вчитель біології ("спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист")
Плівачук Світлана Леонідівна Вчитель хімії ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Нікітченко Наталя Олександрівна Вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Маляренко Іван Олександрович Вчитель факультативу "Спас", вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Водоп’янов Роман Вікторович Вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Здоровецький Ігнат Володимирович Вчитель інформатики ("спеціаліст першої категорії")
Кондратенко Тетяна Володимирівна Вчитель української мови та літератури ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Лазарєва Тетяна Вячеславівна Вихователь ("спеціаліст другої категорії", "старший вихователь")
Лисенко Ірина Миколаївна ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Симоненко Аліна Олександрівна Вчитель зарубіжної літератури ("спеціаліст першої категорії")
Ситник Олег Володимирович Вчитель Захисту України, фізики ("спеціаліст вищої категорії")
Філоненко Сергій Васильович Вчитель фізичної культури, основ здоров'я ("спеціаліст вищої категорії", "старший учитель")
Усольцева Олена Євгенівна Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури ("спеціаліст вищої категорії")
Круц Галина Олександрівна Вихователь ("спеціаліст вищої категорії", "старший вихователь")
Самоєнко Олена Олександрівна Вихователь ("спеціаліст другої категорії")
Савранова Віолетта Вікторівна Вихователь ("спеціаліст")