logo
Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"

Покровський ярмарок


Опубліковано Чт, 20 Жовтня 2016 в 10:14


13 жовтня 2016 року в комунальному закладі «Запорізька загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів №4» Запорізької обласної ради було проведено Покровський ярмарок до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України, який проходив у декілька етапів. 

 

Розпочався захід з урочистого відкриття свята, на яке завітало багато почесних гостей:

  • герой-боєць Сергієнко Сергій Сергійович;
  • президент Всеукраїнської федерації «Спас», радник Міністра молоді та спорту України Притула Олександр Леонтійович;
  •  голова обласної федерації «Спас» Рижов Костянтин Анатолійович;
  • директор обласної дитячо-юнацької школи «Спас» Коломієць Володимир Антонович;
  • отаман мистецького куреня запорозького війська низового «Запорозька Січ» Пилипенко Віталій;
  •  кошовий обозний Туріченко Максим.

Привітала з великим потрійним святом усіх директор школи-інтернату №4 Губіна Оксана Олександрівна.

Притула Олександр Леонтійович подарував три саджанці, вирощені із жолудів 700- річного дуба, наголосивши на тому, що «це синочки славетного запорізького дуба». Дубочки було висаджено на шкільному подвір’ї як символ розвитку та могутності.

Важливою подією в цей день стала посвята учнів 5-Б та 6-х класів – вихованців секції козацького бойового мистецтва «Спас» в козачата. Урочистий обряд посвяти, на який діти чекали з великим нетерпінням, проводив Олександр Леонтійович.

Чудовим подарунком для усіх був показовий виступ вихованців  Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» - осередок «Спас-Вихлист».

Багато позитивних емоцій глядачі отримали від виступу хореографічної групи «Сузір’я», вокальної групи «Мрія». А пісня «Чорнобривці» у виконанні Магденка Артема взагалі викликала теплі почуття та сентиментальні емоції.

Наступним етапом заходу було проведення змагань «Козацькі забави» між учнями 5-8 класів. Переможці були нагороджені почесними грамотами та дипломами.

Завершилось свято великим Покровським ярмарком, де проходили численні майстер-класи, виставки декоративно-ужиткового мистецтва. Також кожен мав змогу придбати і поласувати домашньою випічкою, солодощами, фруктами, купити вироби, виготовлені руками дітей та їхніх батьків, які взяли активну участь в організації ярмарку.            

Зароблені кошти будуть передані волонтерам для допомоги воїнам АТО.

Дякуємо Всеукраїнській федерації "Спас" за допомогу в організації та проведенні свята.

Щиросердно зичимо усім здоров’я, благополуччя, мирного неба та смачного хліба!